Obdarowanie bliskiej osoby wcale nie jest takie proste szczególnie gdy chcemy ją czymś zaskoczyć. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent na urodziny, to znajdziesz go u nas. Co więcej otrzymasz go w ciągu dwóch godzin, dlatego sprawdzi się nawet jeśli zapomnisz o jubilacie.

Oferujemy cztery różne filmy z serii Don Mafioso, w cenniku poniżej można sprawdzić ile kosztuje taki ciekawy prezent. To od Ciebie zależy na który się zdecydujesz, do wyboru masz filmy „Kryptonim men”, „Mafijny taniec”, „Urodzinowe porachunki” oraz „Tajemniczy posłaniec”. Zostały one dopasowane tak, aby móc je skierować do kobiety lub mężczyzny.

Wysoka jakość w niskiej cenie to coś co charakteryzuje nasze produkty. Jeśli chcesz podarować taki oryginalny prezent na urodziny wystarczy, że wyślesz do nas imię i nazwisko obdarowywanej osoby, jej wiek, nazwę miejscowości oraz zdjęcia. Resztę zrobimy za Ciebie.

W cenniku możesz znaleźć informacje na temat tego ile będzie kosztowała realizacja poszczególnego filmu, a także obejrzeć wersję demo, w której umieścimy informacje na temat jubilata. Gotowy materiał prześlemy do Ciebie po upływie dwóch godzin od momentu zaksięgowania wpłaty. Otrzymasz go w formie linku, który będzie ciekawym i oryginalnym prezentem urodzinowym.

Listę ciekawych filmików znajdziesz w cenniku, następnie możesz przejść na stronę główną gdzie znajdziesz wersje demo tych materiałów. Warto je obejrzeć i ocenić, który z nich będzie najlepiej pasował dla obdarowywanej osoby, a następnie go zamówić.

To doskonały pomysł na oryginalną niespodziankę, a także pamiątka na wiele lat, którą jubilat będzie mógł się podzielić z bliskimi.

Seria Don Mafioso

Don Mafioso – Kryptonim men 35 zl/brutto
Don Mafioso – Mafijny taniec 35 zl/brutto
Don Mafioso – Urodzinowe porachunki 35 zl/brutto
Don Mafioso – Tajemniczy posłaniec 35 zl/brutto