To serwis, który umożliwia zamówienie wyjątkowego prezentu w formie spersonalizowanego filmu urodzinowego. Jest to ciekawy prezent na urodziny dla dziewczyny, żony, chłopaka, męża, przyjaciela, czy innych bliskich osób. Spersonalizowany film ma konkretny temat przewodni i zawiera informacje o jubilacie, takie jak imię, nazwisko, zdjęcia, wiek, czy miejscowość, w której mieszka. Jego przygotowanie zajmuje zamawiającemu tylko kilka minut. Wyjątkowy, spersonalizowany filmik urodzinowy trafi na podany adres e-mail do 2 godzin od zaksięgowania wpłaty w systemie PayU. Filmowy podarunek to ciekawy pomysł na niespodziankę, dzięki której każdy obdarowany poczuje się wyróżniony w ważnym dla siebie dniu. Dzięki temu, że można wybierać między czterema, różniącymi się od siebie nagraniami, wybrany, oryginalny film z pewnością trafi w gust obdarowanej osoby. Można zdecydować się na jedno z czterech przygotowanych nagrań, z czego dwa dedykowane są dla kobiet „Kryptonim Man” oraz „Tajemniczy posłaniec”, a dwa dla mężczyzn „Urodzinowe porachunki” i „Mafijny taniec”. Nasz film to niezwykle oryginalny pomysł na prezent urodzinowy, który może stać się elementem prawdziwie uświetniającym imprezę.

Wykonanie spersonalizowanego filmu dla mamy, taty, dziewczyny lub chłopaka to także ciekawy pomysł na podarowanie czegoś bliskiej osobie, która znajduje się daleko np. za granicą. Dzięki naszej usłudze można stworzyć oryginalny film, a następnie przesłać go wybranej osoby mailem lub za pośrednictwem komunikatora. Dzięki temu można zrobić bliskiemu przyjemność w dniu jego święta, niezależnie od tego, gdzie przebywa.
Skorzystanie z naszej usługi to także ciekawy pomysł na prezent urodzinowy dla osób, które poszukują czegoś na ostatnią chwilę. Dzięki nam nie trzeba w pośpiechu biegać po sklepach i nerwowo wybierać upominku. Wystarczy złożyć zamówienie, by już po dwóch godzinach odebrać wyjątkowy film urodzinowy.

Włączenie go w obecności zebranych gości z pewnością będzie dla jubilata cudowną niespodzianką. Materiał można również ściągnąć na komputer oraz nagrać na płytę CD. Dzięki temu stanie się on pamiątką. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na wyjątkowy prezent chłopakowi, dziewczynie, mamie, tacie lub innej bliskiej osobie, nasz oryginalny film będzie doskonałym wyborem.